Certyfikowani architekci do rozwiązań projektowych w zakresie efektywności energetycznej

Architektura jest kluczowa w branży nieruchomości, czy to podczas sprzedaży, kupna, czy budowy nieruchomości.

Na przykład, jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość, zaleca się zaangażowanie architekta do przygotowania projektu, który podkreśli zalety i potencjał nieruchomości dla potencjalnych kupców.

Z kolei przy zakupie, architekt może pomóc Ci przekształcić nienadającą się nieruchomość w nieruchomość marzeń, dając Ci jasny obraz, czy nieruchomość może być dostosowana do Twoich konkretnych wymagań i jaka będzie szacunkowa cena projektu.

Jeżeli chcesz zbudować nowoczesną, zrównoważoną nieruchomość, która spełni Twoje potrzeby i styl życia, nasz zespół certyfikowanych architektów i współpracowników specjalizuje się w projektowaniu budynków zgodnie z najwyższymi standardami efektywności energetycznej.

Nasi architekci posiadają certyfikat do budowy pasywnej (Certified Passive House Designer) oraz bogate doświadczenie w architekturze mieszkalnej.

Łączymy nowoczesne mieszkalnictwo i zrównoważone budownictwo, opierając się na architektonicznej tradycji naszego regionu, aby zapewnić unikalne i funkcjonalne rozwiązanie projektowe.

Usługi architektoniczne przy zakupie nieruchomości, Alpha Luxe Group, Poreč

Nasze usługi architektoniczne obejmują:

 1. Doradztwo architektoniczne
 2. Wstępne badanie możliwości przestrzennych
 3. Koncepcyjne rozwiązania i projekty
 4. Projekty główne
 5. Projekty realizacyjne
 6. Projekty wnętrz
 7. Wizualizacje fotorealistyczne 3D
 8. Wirtualne spacery 3D po przestrzeni
 9. Badania insolacyjne
 10. Projekt fizyki budowli
 11. Nadzór zawodowy i projektowy
 12. Kosztorysy dla wszystkich profesji

Nasze interdyscyplinarne i zintegrowane podejście wykorzystuje wszystkie niezbędne zawody, aby stworzyć projekt wysokiej jakości. Ponadto podchodzimy do każdego projektu indywidualnie i jesteśmy bardzo wrażliwi na naturę i istniejącą zabudowę.

Jesteśmy także pionierami w dziedzinie technologii BIM w Chorwacji (Building Information Modeling), co umożliwia współpracę wszystkim uczestnikom w budowie jednego wirtualnego modelu, ułatwiając proces projektowania, budowy i profesjonalnego oraz planistycznego nadzoru.

Dzięki wizualizacjom 3D możesz stworzyć z architektem rozpoznawalną koncepcję architektoniczną w "czasie rzeczywistym", co pozwoli Ci lepiej pozycjonować swoją nieruchomość na rynku.

Potencjał Twojej nieruchomości jest nieograniczony przy właściwym projekcie architektonicznym.

Poprzez nasze innowacyjne rozwiązania i doświadczenie Alpha Luxe Group gwarantuje przekształcenie Twojej nieruchomości w zrównoważoną, nowoczesną i estetycznie atrakcyjną przestrzeń.

Skontaktuj się z nami i podnieśmy Twoje doświadczenia z nieruchomościami na wyższy poziom.

+385 52 204 933