Kompleksowe rozwiązania IT dla obiektów turystycznych

Alpha Luxe Group, z siedzibą w Poreč, oferuje różnorodny zakres rozwiązań IT i internetowych, realizowanych we współpracy z naszymi europejskimi ekspertami.

Jako specjaliści w dziedzinie nieruchomości, przenosimy naszą pasję do technologii, wyposażając zakupione przez Was obiekty w najnowocześniejsze rozwiązania.

Wsparcie IT dla sprzedaży online nieruchomości, Alpha Luxe Group

Zakres naszych usług IT obejmuje:

  • Kompletną cyfryzację biznesu
  • Planowanie i realizacja sieci IT
  • Instalacja urządzeń IT i sieci WiFi
  • Optymalizacja wydajności sieci
  • Konsultacje i instalacja systemów monitoringu wideo i alarmowych
  • Instalacja SAT TV i technologii audio
  • Konsultacje i instalacja systemów Smart Home dla prywatnych rezydencji, hoteli rodzinnych i hosteli

Dzięki doświadczeniu w szczegółowym planowaniu IT dla biur i obiektów hotelarskich, oferujemy wsparcie od początkowego projektu po wdrożenie, w tym zakup i utrzymanie systemów POS i infrastruktury serwerowej.

Nasze planowanie marketingowe obejmuje sieci bezprzewodowe typu hotspot w obiektach hotelarskich, pomocne w zbieraniu, analizie i zastosowaniu danych użytkowników dla zwiększenia sprzedaży. Tworzymy i programujemy strony internetowe oraz aplikacje mobilne, a także dostarczamy systemy monitoringu zintegrowane z telefonami komórkowymi i zdalne systemy Smart Home obsługiwane przez Google Alexa.

Nasze wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości obsługę, pozycjonują nas jako wiarygodnego partnera w dziedzinie transformacji cyfrowej.

Skontaktuj się z nami w sprawie ekspertowskiej instalacji infrastruktury IT, utrzymania i innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą Twoją konkurencyjność w sektorze turystycznym.

Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem!

+385 52 204 933